قيمت اينترنت پرسرعت اعلام شد: ماهي 69 هزارتومان

با راه‌اندازي مركز شهيد مطهري، طي هفته‌ي گذشته مشتركان با پيش شماره‌هاي 871، 872، 850 مي‌توانند سرويس اينترنتي پرسرعت دريافت كنند.
مهندس قاجار، مدير پروژه‌ي PAP شركت عصر دانش افزار و مدير عامل شركت عصر انتقال داده‌ها در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرويس فناوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين مطلب، اظهار داشت: پس از راه‌اندازي مركز، قيمت‌هاي سرويس‌ها را به مخابرات اعلام كرديم و بر اساس آيين‌نامه، چنانچه اين شركت پس از گذشت 20 روز موافقت يا مخالفت خود را اعلام نكند، دال بر تاييد قيمت‌هاست، لذا با توجه به گذشت 20 روز از تاريخ مربوطه، قيمت‌ها را تاييد شده فرض و به ارائه‌ي سرويس اقدام كرديم.
وي، ادامه داد: اين سرويس از هفته‌ي گذشته در مركز شهيد مطهري، به مشتركان خانگي و اداري ارائه ‌شده است و شماره تلفن‌هاي 871، 872، 850 مي‌توانند اين سرويس را دريافت كنند. مراكز هفت تير و شهيد رجايي نيز متعاقبا با نصب و راه‌اندازي تجهيزات مورد نياز تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
مديرعامل اولين مركز ارائه كننده‌ي سرويس اينترنت پر سرعت، در رابطه با هزينه‌هاي مورد نياز براي دريافت اين سرويس، گفت: مشتركان خانگي با پرداخت ماهانه 69 هزار تومان و مراجعه به موسسه‌ي ندا رايانه كه ارائه كننده‌ي خدمات اينترنت شركت عصر انتقال داده‌هاست و با تكميل فرم‌هاي مربوط ظرف گذشت 72 ساعت از تقاضا مي‌توانند سرويس اينترنت پرسرعت را با سرعت حداقل 64 كيلو بيت بر ثانيه و قابل افزايش تا 256 كيلو بيت بر ثانيه را دريافت كنند.
وي، ادامه داد: يك ماه از ارائه‌ي مجوزها به متقاضيان سرويس‌هاي PAP مي‌گذرد و انتظار مي‌رفت شركت مخابرات سريع‌تر امكانات مورد نياز از جمله، پهناي باند يا ظرفيت بين مراكز را در اختيار شركت‌ها قرار دهد تا سرعت ارائه‌ي اين سرويس به مردم بيشتر شود، اما تا به حال آن طور كه از اين شركت انتظار مي‌رفت، تجهيزاتي به جز 1 يا 2 مركز در ساير مراكز در اختيار ما قرار نداده است.

/ 1 نظر / 46 بازدید
&#1580&#1610&#1600&#1600&#1605&#1586

دارم اميد بر اين اشك چو باران كه دگر ......................... برق دولت كه برفت از نظرم باز آيد ...............